Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
ürünler
FTS
n.sound
n.commerce
Rezervasyon Sistemi
nesnel yazılım
ürünler

FTS : Fatura Tahsilat Sistemi, Çeşitli kamu kurum ve kuruluşların faturalarının, ilgili kuruluşlar tarafından yetkilendirilmiş bankalar ve/veya aracı kuruluşlar tarafından tahsilatlarının gerçekleştirilmesi ekseninde güvenilir ve sağlıklı bir fatura tahsilat yönetim sistemidir. Daha fazla bilgi için : FTS


n.sound Sektörlerin farklı multimedia gereksinimlerini, gerek outsource hizmetleri gerekse de paketler ile karşılamak ana amaçlarımızdan sadece birisi. Bu kapsamda, NESNEL Mayıs ayı başında otelcilik sektörünün gereksinim duyduğu ilk Multimedia ürünü pazara sundu : n.sound
Oteller, Tatil Köyleri, Alışveriş Merkezleri, Spor Salonları, Sağlık Kuruluşları, Sauna ve Spalar, Güzellik Merkezleri, Restaurantlar, Otogarlar, Limanlar, Havalanları, Klüpler, Eğlence Merkezleri, Sinema Salonları gibi tesislerde, birden fazla mekana, farklı müzik yayınları yapan bir sistemdir.


n.commerce, Nesnel Yazılımın elektronik ticaret çözümüdür. Lisansını alıp kullanacağınız bir uygulamadan çok bir hizmet pakedidir. Dört farklı sürümü ile farklı kurumların farklı amaçlarına hizmet etmek üzere tasarlanmış olmakla birlikte, kurumunuzun faaliyet alanına has eklentilerde özelleştirme hizmeti kapsamında gerçekleştirilir. Ortaya çıkan çıktı sadece size özel bir tasarım ile bütünlenmiş bir sanal iş ortamıdır.
n.commerce


Oteller için Rezervasyon Sistemi, Otel rezervasyon sistemi Nesnel Yazılımın n.commerce paketinin bir modülüdür. Hızlı, güvenli, arama motorları açısından başarılı ve sadece size özel bir tasarım ile bütünlenmiş bir sanal iş ortamıdır.
Türkiyedeki farklı boyuttaki kurumların aracı kurumların komisyon yükünden kurtularak, web ortamında kendi rezervasyon ve tahsilat sistemlerine sahip olmaları mümkün olmuştur. Sistem ingilizce, almanca, fransızca dillerinin yanısıra rusça, yunanca, çince, japonca gibi latin font ailesine dahil olmayan diller dahil aynı anda 10 dile kadar çalışabilmektedir. Sistem yapısı en son Microsoft .NET ve AJAX teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş, SSL güvenlik bariyerinin arkasından çalıştırılmaktadır. Böylece müşterilerinizin tek ekrandan, hem çok hızlı, hemde güvenli bir şekilde rezervasyonlarını yapabilmeleri mümkün olmuştur.
Rezervasyon ve Tahsilat Sistemi